0 286 324 30 55

Deltamos 50 SC

 Deltamos 50 SC, WHO tarafından değerlendirilen diğer tüm ürünlerden daha düşük dozlarda sivrisinek ve karasinek kontrolü sağlayan yüksek oranda aktif pyretroid insektisit olan Detamethrin içerir. Sivrisinek ve Karasineklere ek olarak hamamböceği, tahtakuruları gibi ev haşerelerine karşı etkilidir. 

ETKİLİ OLDUĞU HAŞERELER:
Sivrisinek, karasinek, tatarcık, yaban arısı, cırcır böceği gibi uçan haşerelere ve hamamböceği, karınca, tahtakurusu, kene, pire, bit, akrep vb. gibi yürüyen haşerelere karşı etkilidir.

 

 Çöplük alanları, pazar yerleri, mezbahalar, tatil yöreleri gibi açık alanlarda ve hastaneler, okullar, pastaneler, yatakhaneler, yemekhaneler, pastaneler, fırınlar, oteller, vb. yerler gibi kapalı alanlarda kullanılmaktadır.

 Ergin kontrol çalışmaları özellikle dinlenme alanlarında pulverizatör ile sabah 7-10, öğleden sonra 4-7 saatleri arasında sivrisineklerin ve karasineklerin dinlenme yerlerine yapılmalıdır. 

SC ve EC FORMULASYONLARININ KARŞILAŞTIRILMASI

 

Deltamos 50 SC diğer sıvı formülasyonlar (EC/emülsiyon konsantre) gibi yüzey tarafından emilmez. Bu sayede kalıcılığı artar.

Haşerelerin gezindiği ve saklandığı yerlere uygulandığında ve silinmediğinde en az 60 gün kalıcılığı vardır. 

Mükemmel aktivite

Hedef dışı canlılara zararsızdır. 

Biodegrable'dır. Çevrede birikime neden olmaz. 

Kokusuz ve lekesizdir.

Düşük uygulama dozu ile ekonomiktir. 

Etkisi kalıcıdır.

Su bazlıdır yanmaz alev almaz, organik solvent içermez.

Ruhsatlıdır. Sağlık Bakanlığı ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tavsiyesi bulunmaktadır.

Su ile kolayca karışır ve rahatlıkla kullanılır.

Spreyleme cihazına zarar vermez

ULUSAL ZEHİR MERKEZİ 114
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞINDAN RUHSATLIDIR 

 İlaçlama yaparken koruyucu maske ve eldiven kullanılmalı cilde temasta bol su ve sabun ile yıkanmalı, yiyecek maddeleri ve kapların üzerine püskürtme yapılmamalı, boş ilaç kapları imha edilmelidir. Başka amaçla kullanılmamalıdır. Antidotu yoktur. Semptomatik tedavi uygulanır. Zehirlenmelerde doktor müracaat edilmeli, ilaç etiketi gösterilmelidir.