0 286 324 30 55

Fiprostar Jel

Gelişmiş jel teknolojisi, son derece lezzetli, son derece aktif ve direnç endişesi yok. Hamamböceklerinin ve Karıncaların yaşadığı yerler, gezindiği alanlar vb. yerlere özel dikkat gösterilerek uygulanır.

 

Hamamböceği, karınca vb. gibi yürüyen haşerelere karşı etkilidir.

 Hamamböceklerinin ve karıncaların yaşadığı yerlere, dolaşma alanlarına, ılık ve nemli yerlere, duvar çatlaklarına, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, mutfak tezgahı gibi, mutfak ve banyo gereçlerinin etrafına, elektrik kontrol kutularına, su boruları geçiş hattına özel ilgi gösterilerek uygulanır.
Jel uygulama aleti ile tabloda belirtilen hamamböceği ve karınca zararlıları mücadelesinde kullanılır. Aşırı yoğun hamamböceği ve karınca vakalarında, dozu iki katına çıkartıp, bölgenin bir ay sonra incelenmesi tavsiye edilir.
Karınca uygulamalarında karınca geçiş bölgelerine ve gezinme alanlarına m² ye 1 damla gelecek şekilde uygulanır.
Hamamböceklerinin geçiş bölgelerine ve gezinme alanlarına nimf ve erginlerinin mücadelesinde m² ye 1 damla gelecek şekilde uygulanır.
 
ULUSAL ZEHİR MERKEZİ 114
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞINDAN RUHSATLIDIR
 

 İlaçlama yaparken koruyucu maske ve eldiven kullanılmalı cilde temasta bol su ve sabun ile yıkanmalı, yiyecek maddeleri ve kapların üzerine püskürtme yapılmamalı, boş ilaç kapları imha edilmelidir. Başka amaçla kullanılmamalıdır. Antidotu yoktur. Semptomatik tedavi uygulanır. Zehirlenmelerde doktor müracaat edilmeli, ilaç etiketi gösterilmelidir.