0 286 324 30 55

Naturedel NT 50 (Doğal Solvent içerir)

Sivrisinek, karasinek, tatarcık, yaban arısı, cırcır böceği gibi uçan haşerelere ve hamamböceği, karınca, tahtakurusu, kene, pire, bit, akrep, bit, akrep vb. gibi yürüyen haşerelere karşı etkilidir.

Belediyeler tarafından cadde ve sokaklar, çöplük alanları, pazar yerleri, mezbahalar, tatil yerleri gibi açık alanlarda ve hastaneler, okullar, pastaneler, fırınlar, yemekhaneler, yatakhaneler, oteller vb. yerler gibi kapalı alanlarda kullanılmaktadır.

 Ergin kontrol çalışmaları özellikle dinlenme alanlarında sabah 7-10 öğleden sonra 4-7 saatleri arasında ULV veya Sıcak Sisleme şeklinde sivrisineklerin ve karasineklerin dinlenme yerlerine yapılmalıdır. Belediyeler tarafından cadde ve sokaklarda yapılan ilaçlamalar, akşam gün batımından sonra yapılmalı, sıcak yörelerimizde ise daha geç saatte başlayıp güneş doğmadan önce bitirilmelidir.

Havaların ısınmasıyla birlikte en az iki günde bir ilaçlama yapılmalıdır. 

 NATUREDEL NT 50, Sivrisinek ve karasinek ergin mücadelesinde ULV yöntemiyle kullanılabilen konsantre bir insektisittir. NATUREDEL NT 50, su ile seyreltilebilir.

NATUREDEL NT 50, memeliler için yüksek emniyet faktörüne sahiptir. Kanserojen etkisi yoktur. Biodegrable özelliğine sahiptir. Organik fosforlu ilaçlara dirençli haşerelere karşı da etkilidir.
NATUREDEL NT 50, Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlıdır. WHO (Dünya Sağlık Örgütü)'un tavsiye ettiği kuvvetli öldürücü Deltamethrin, hızlı düşürücü (knock-down) Tetramethrin ve bu iki aktif maddenin etkisini maximuma çıkaran ve direnç oluşumunu engelleyen Piperonly Butoxide içerir. Bu nedenle NATUREDEL NT 50, kullanılan haşerelerde direnç gelişimi gözlenmez
NATUREDEL NT 50, Geniş alanların ilaçlanmasından en ekonomik ve etkili bir insektisittir.
 
 
ULUSAL ZEHİR MERKEZİ 114
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞINDAN RUHSATLIDIR

İlaçlama yaparken koruyucu maske ve eldiven kullanılmalı cilde temasta bol su ve sabun ile yıkanmalı, yiyecek maddeleri ve kapların üzerine püskürtme yapılmamalı, boş ilaç kapları imha edilmelidir. Başka amaçla kullanılmamalıdır. Antidotu yoktur. Semptomatik tedavi uygulanır. Zehirlenmelerde doktor müracaat edilmeli, ilaç etiketi gösterilmelidir.